Ook benieuwd naar de resultaten van onze mini's?

Laatst bijgewerkt: 23 mei 2017

Dit weekend zagen we onze allerjongsten aan het werk. Bekijk hier de resultaten van de provinciale Minimasters 2017 die plaatsvonden op 20 en 21 mei.


Dit weekend stond volledig in het teken van de allerjongste Rope skippers van het land.
Op zaterdag 20 mei namen in Mortsel maar liefst 117 mini's deel aan de provinciale Minmasters voor Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant.
Voor de provincies Oost- en West-Vlaanderen gaven op zondag 21 mei in Zottegem 131 skippers het beste van zichzelf.

 

20 mei 2017: PK Minimasters ALVB (Mortsel):

  Jongens Meisjes 
8-9 jaar 

 1. Rune Dhondt (Hipe Skip Merksem)
 2. Tiebe Van Baelen (Jump Up Kortenberg)
 3. Jelle Verberck (RSC Rivierenhof Deurne)

 1. Esther Lombaerts (Zeroskip Zemst)
 2. Amélia De Meerleer (Skip Up Edegem)
 3. Lieze Geerts (Zeroskip Zemst)
 
10 jaar   1. Brent Vanschoubroek (Skippies Bierbeek)
 2. Lowie Perez-Cortez Lowie (Rom Skippers Mechelen)
 3. /
1. Magali Haes (Skip Up Edegem)
2. Zoë Van Weverenbergh (Skippies Bierbeek)
3. Emma Tuyteleers (Skip Up Egedem)
11 jaar 

 1. Lars Slangen Lars (RSC Rivierenhof Deurne)
 2. Jorrit Bolijn (Zeroskip Zemst)
 3. Lucca De Beer (Skippies Bierbeek)

1. Nayah Ausloos (Skippies Bierbeek)
2. Laura Strubbe (RSC Rivierenhof Deurne)
3. Amelie De Keersmaecker (Jump Up Kortenberg)

 

 

 

 

 

 

 

20170520 - podium jongens 8-9j  20170520 - podium meisjes 8-9j

20170520 - podium jongens 10j  20170520 - podium meisjes 10j

20170520 - podium jongens 11j  20170520 - podium meisjes 11j 

Foto's: Leo Verwimp

21 mei 2017: PK Minmasters OWVL

  Jongens Meisjes 
8-9 jaar   1. Matteo Cocquyt (RSC The Handles Deinze)
 2. Mathis Dick (RSC The Handles Deinze)
 3. Thor Deraedt (RSC The Handles Deinze)
 1. Ella Vanhie (Siluskip Zele)
 2. Bente Van Ingelgem (Moving Baasrode)
 3. Ellen Tahon (Rope Skipping Oostende)
10 jaar   1. Nout Vanbelleghem (RSC The Handles Deinze)
 2. Elias Ameloot (Sportac '86 Deinze)
 1. Linde Schuurmans (Sleins 'Skip Evergem)
 2. Mira Minnaert (RSC The Handles Deinze)
 3. Noor VandeVelde (RSC The Handles Deinze)
11 jaar   1. Ruben Dubruel (Recrean Skippers Oudenaarde)
 2. Matthé Herwege (Siluskip Zele)
 3. Milo De Smet (Locomotion Zottegem)
 1. Marthe Claeys (Rope Skipping Oostende)
 2. Anna Van Waeyenberge (Locomotion Zottegem)
 3. Febe Schepens (Siluskip Zele)

 

 

 

 

 


20170521 - jongens 8-9 jaar   20170521 - meisjes 8-9 jaar

20170521 - jongens 10 jaar  20170521 - meisjes 10 jaar

20170521 - jongens 11jaar  20170521 - meisjes 11 jaar

Foto's: Toby Traets

Een dikke proficiat aan alle deelnemers!!

Met dank aan de organiserende clubs: Skip Up uit Edegem en Rope Skipping Locomotion uit Zottegem.